ВИДЕО: Рафаел Надал прекина натпревар за вознемирена мајка да си ја најде загубената ќерка
Почетна » Новости » Занимливости » ВИДЕО: Рафаел Надал прекина натпревар за вознемирена мајка да си ја најде загубената ќерка

ВИДЕО: Рафаел Надал прекина натпревар за вознемирена мајка да си ја најде загубената ќерка

Рафаел Надал привремено прекина натпревар откако стана јасно дека нешто непријатно се случува во публиката.

Славниот тенисер требаше да сервира кога вознемирена мајка очајно започна да ја бара малата ќерка.

За среќа, девојчето беше пронајдено. Емотивната средба на мајката и ќерката беше поздравена со аплауз и воздишки од олеснување.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10815 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.