ВИДЕО: Принцезата Шарлот им го исплази јазикот на фановите кои навиваа за нејзините родители
Почетна » Новости » Занимливости » ВИДЕО: Принцезата Шарлот им го исплази јазикот на фановите кои навиваа за нејзините родители

ВИДЕО: Принцезата Шарлот им го исплази јазикот на фановите кои навиваа за нејзините родители

Принцезата Шарлот измами многу насмевки со гримасата кога нејзината мајка Кетрин ја поттикнуваше да ги поздрави фановите кои денес навиваа на хуманитарна регата.

Наместо да им мавта со раката и да им подари насмевка, малото девојче им го исплази јазикот, а насмеаната Кетрин веднаш ја повлече од видик.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам

Погледнете ја реакцијата на топлата:

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам

Шарлот и принцот Џорџ ги бодреа своите родители, кои зедоа учество во едриличарска регата со хуманитарен карактер на островот Вајт.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам

Бидејќи тимот на Кетрин заврши на последното место, таа прими голема дрвена лажица.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18460 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?