ВИДЕО: Невеста ѝ го подари бидермаерот на пријателка, следуваше предлог за брак
Почетна » Новости » Занимливости » ВИДЕО: Невеста ѝ го подари бидермаерот на пријателка, следуваше предлог за брак

ВИДЕО: Невеста ѝ го подари бидермаерот на пријателка, следуваше предлог за брак

Младенци ставија друг пар во центарот на вниманието на еден од најинтересните моменти на нивниот свадбен ден – традиционалното фрлање на бидермаерот.

На почетокот од видеото, невестата глуми дека ќе го фрла букетот, но потоа се врти и ѝ го подарува на својата најдобра пријателка и роднина Меган. На големо изненадување на гостите, се појавува долгогодишното момче на Меган, Брет, и ѝ предлага брак.

Позитивните емоции на лицето на изненадената девојка ќе ве разнежат.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11058 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.