Вежбаме со Мартин Видоeвски, инструктор во фитнес центарот Cybex
Почетна » Новости » Занимливости » Вежбаме со Мартин Видоeвски, инструктор во фитнес центарот Cybex

Вежбаме со Мартин Видоeвски, инструктор во фитнес центарот Cybex

Мартин Видоевски е човекот кој од 2000-та година направи целосна трансформација на своето тело и не прекина да се занимава со фитнес и здравиот живот. Неговата пасија и хоби прерасна во нешто што денес тој го прави со огромна љубов.

Мартин Видоевски

Мартин е дел од фитнес центарот во СЦ Јане Сандански од самите почетоци и е одговорен за теретаната Cybex. Тој секое утро станува во 5.30 часот и се упатува кон салата. Во 6 часот го почнува својот тренинг, а потоа започнува со работните обврски и индивидуалните часови кои ги има сè до 15 часот.

Мартин Видоевски

Мартин го препорачува фитнес центарот Cybex пред сè поради хигиената која е на високо ниво, професионалноста, пријатната атмосфера која владее во теретаната, мултифункционалните тренинзи, ВИП тренинзите во група, индивидуалните тренинзи за секоја намена и одличната мотивациона музика.

Мартин Видоевски Мартин Видоевски

За повеќе информации посетете ја нашата веб страница scjanesandanski.mk или пак следете нè на Facebook и Instagram и бидете во тек со последните новости и случувања.

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8961 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.