Бремената Меган Маркл во Њујорк за забавата за претстојното раѓање на бебето
Почетна » Новости » Занимливости » Бремената Меган Маркл во Њујорк за забавата за претстојното раѓање на бебето

Бремената Меган Маркл во Њујорк за забавата за претстојното раѓање на бебето

Пријателките на Меган Маркл ѝ организираа забава за претстојното раѓање на нејзиното прво дете, па медиумските рефлектори веднаш се насочија кон неа.

Бремената војвотка од Сасекс беше фотографирана во Њујорк, пред хотелот во кој се подготвува забавата од нејзините блиски.

Маркл, која е во седмиот месец од бременоста и се претпоставува дека ќе се породи во април, носеше црно палто, темни фармерки и бежови салонки.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Славната сопруга на принцот Хари со насмевка се движеше кон забавата со поранешната колешка од „Suits“, Абигејл Спенсер.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3285 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“