Бремената војвотка Кетрин насмеана покрај принцот Вилијам на црковна служба за Велигден
Почетна » Новости » Занимливости » Бремената војвотка Кетрин насмеана покрај принцот Вилијам на црковна служба за Велигден

Бремената војвотка Кетрин насмеана покрај принцот Вилијам на црковна служба за Велигден

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам присуствуваа на неделна црковна служба заедно со кралицата Елизабета по повод Велигден.

36-годишната војвотка, која е во последниот месец од третата бременост, изгледаше елегантно во темно палто од Кетрин Вокер и соодветна шапка.

Во својот стајлинг, Кетрин додаде обувки и чантичка во крем нијанса.

Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам

Во капелата „Сент Џорџ“ во замокот Виндзор, кралицата Елизабета се појави во пролетна комбинација.

Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8595 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.