Бред Пит, Том Круз, Џони Деп... Еве како би изгледале холивудските заводници кога би биле жени
Почетна » Новости » Занимливости » Бред Пит, Том Круз, Џони Деп... Еве како би изгледале холивудските заводници кога би биле жени

Бред Пит, Том Круз, Џони Деп... Еве како би изгледале холивудските заводници кога би биле жени

Изминатиот период, на социјалните мрежи станаа хит фотографии од славни личности кои покажуваат како би изгледале кога би биле претставници на спротивниот пол.

Џони Деп, Бред Пит, Леонардо Дикаприо, Том Круз... Во продолжение погледнете како холивудските заводници би изгледале како жени.

Леонардо Дикаприо

Славни мажи како жени

Џони Деп

Славни мажи како жени

Бред Пит

Славни мажи како жени

Том Круз

Славни мажи како жени

Рајан Рејнолдс

Славни мажи како жени

Крис Хемсворт

Славни мажи како жени

Бредли Купер

Славни мажи како жени

Орландо Блум

Славни мажи како жени

Ештон Кучер

Славни мажи како жени

Том Хидлстон

Славни мажи како жени

Мет Дејмон

Славни мажи како жени

Чејс Крафорд

Славни мажи како жени

Крис Прат

Славни мажи како жени

Зак Ефрон

Славни мажи како жени

Роберт Дауни Џуниор

Славни мажи како жени

Том Харди

Славни мажи како жени

Џејми Дорнан

Славни мажи како жени

Марк Рафало

Славни мажи како жени

Лиам Хемсворт

Славни мажи како жени

Ед Вествик

Славни мажи како жени

Погледнете како би изгледале и некои од најславните фудбалери како жени:

Кристијано Роналдо

Славни мажи како жени

Дејвид Бекам

Славни мажи како жени

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8884 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.