Браќа пресоздадоа фотографии од детството како специјален подарок за 50-тиот роденден на мајка им
Почетна » Новости » Занимливости » Браќа пресоздадоа фотографии од детството како специјален подарок за 50-тиот роденден на мајка им

Браќа пресоздадоа фотографии од детството како специјален подарок за 50-тиот роденден на мајка им

Сајмон и Оливер Тестер ја израдуваа нивната мајка со прекрасен роденденски подарок.

Грижливите браќа пресоздале неколку фотографии од нивното детство по повод јубилејниот 50-ти роденден на мајка им и ја изненадиле на забава пред бројни роднини и пријатели.

„Ако имате шанса да направите нешто слично на ова – направете го! Беше многу забавно да го рекреираме нашето детство – подарок кој нашата мајка ќе го цени во годините кои доаѓаат“ – вели Сајмон.

Сајмон и Оливер Сајмон и Оливер Сајмон и Оливер Сајмон и Оливер Сајмон и Оливер Сајмон и Оливер Сајмон и Оливер Сајмон и Оливер Сајмон и Оливер

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3906 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.