Битолската градоначалничка Наташа Петровска во светол костум на затворањето на „Браќа Манаки“
Почетна » Новости » Занимливости » Битолската градоначалничка Наташа Петровска во светол костум на затворањето на „Браќа Манаки“

Битолската градоначалничка Наташа Петровска во светол костум на затворањето на „Браќа Манаки“

Наташа Петровска присуствуваше на затворањето на Интернационалниот фестивал на филмската камера „Браќа Манаки“. 47-годишната градоначалничка на Битола беше придружувана од својот сопруг.

На свеченоста пред Центарот за култура, битолската политичарка се појави во класичен светол костум.

Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска

Петровска одржа краток говор на сцената пред доделувањето на главните награди.

Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска Наташа Петровска

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 883 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?