Бесценети моменти: Емотивни реакции на татковци кога ќе ги здогледаат своите ќерки како невести
Почетна » Новости » Занимливости » Бесценети моменти: Емотивни реакции на татковци кога ќе ги здогледаат своите ќерки како невести

Бесценети моменти: Емотивни реакции на татковци кога ќе ги здогледаат своите ќерки како невести

Свадбите секогаш будат емоции, а особено кај татковците кои треба да ги предадат своите „принцези“ на нивните идни животни партнери.

Во чест на Денот на таткото, „Bored Panda“ создаде листа со фотографии од моментите кога татковци ќе ги здогледаат своите ќерки за првпат во невестински фустани на денот на свадбата.

Искрени солзи радосници извираат од очите на секој родител, а тоа е овековечено во прекрасни фотографии. Погледнете ги:

Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка Татко и ќерка

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6256 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.