Бесценета реакција: Сестрички скокаат од радост и ронат солзи кога родителите ќе ги изненадат со посвоено бебенце
Почетна » Новости » Занимливости » Бесценета реакција: Сестрички скокаат од радост и ронат солзи кога родителите ќе ги изненадат со посвоено бебенце

Бесценета реакција: Сестрички скокаат од радост и ронат солзи кога родителите ќе ги изненадат со посвоено бебенце

Видео, во кое две девојчиња неизмерно се радуваат и ронат солзи кога ќе ја запознаат посвоената сестричка, ќе ве исполни со емоции.

Во видеозаписот, мајката и таткото влегуваат дома заедно со посвоеното бебенце и им го претставуваат на своите две ќеркички. Нивната пресреќна реакција е бесценета.

Утрото кога било снимено видеото, родителите изненадно биле повикани од адвокат кој им кажал дека малото девојче, кое го доби името Челси Мари, е оставено за посвојување. Парот има и две синчиња.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9773 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.