Бесценета реакција: Сестрички скокаат од радост и ронат солзи кога родителите ќе ги изненадат со посвоено бебенце
Почетна » Новости » Занимливости » Бесценета реакција: Сестрички скокаат од радост и ронат солзи кога родителите ќе ги изненадат со посвоено бебенце

Бесценета реакција: Сестрички скокаат од радост и ронат солзи кога родителите ќе ги изненадат со посвоено бебенце

Видео, во кое две девојчиња неизмерно се радуваат и ронат солзи кога ќе ја запознаат посвоената сестричка, ќе ве исполни со емоции.

Во видеозаписот, мајката и таткото влегуваат дома заедно со посвоеното бебенце и им го претставуваат на своите две ќеркички. Нивната пресреќна реакција е бесценета.

Утрото кога било снимено видеото, родителите изненадно биле повикани од адвокат кој им кажал дека малото девојче, кое го доби името Челси Мари, е оставено за посвојување. Парот има и две синчиња.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18222 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?