Артист создава романтични илустрации во кои ќе се пронајдат многу вљубени парови
Почетна » Новости » Занимливости » Артист создава романтични илустрации во кои ќе се пронајдат многу вљубени парови

Артист создава романтични илустрации во кои ќе се пронајдат многу вљубени парови

Артист од Бразил создава романтични илустрации за заљубен пар во кои ќе се пронајдат многумина.

Крислејн Пасос започнал да ги создава илустрациите за Макс и Џулија додека пишувал книга, но толку многу се заљубил во нив, што не можел да престане дури ни по завршувањето на книгата.

1.

Илустрации Илустрации

2.

Илустрации Илустрации Илустрации Илустрации

3.

Илустрации

4.

Илустрации Илустрации Илустрации Илустрации

5.

Илустрации

6.

Илустрации Илустрации Илустрации Илустрации Илустрации

7.

Илустрации

8.

Илустрации Илустрации Илустрации Илустрации

9.

Илустрации Илустрации Илустрации Илустрации

10.

Илустрации

11.

Илустрации Илустрации Илустрации Илустрации

12.

Илустрации Илустрации Илустрации Илустрации

13.

Илустрации Илустрации Илустрации Илустрации

14.

Илустрации

15.

Илустрации

16.

Илустрации

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9314 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?