Авантуристички пар патува низ светот со малата ќеркичка и кампува на прекрасни локации
Почетна » Новости » Занимливости » Авантуристички пар патува низ светот со малата ќеркичка и кампува на прекрасни локации

Авантуристички пар патува низ светот со малата ќеркичка и кампува на прекрасни локации

Наташа и Џејкоб Мун го живеат животот со полни гради. Авантуристичкиот брачен пар неуморно патува низ светот, истражувајќи прекрасни места кои ни ги подарила природата.

Пред неколку години, тие ја добија ќеркичката Зои, која уште од нејзиното раѓање им се придружи во авантурите.

Вљубените партнери итаат од една на друга дестинација, а нивните фотографии и видеа мамат воздишки.

Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство

Наташа, која по потекло е од Русија, вели дека Перу е една од најимпресивните земји кои ги посетила.

Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство Авантуристичко семејство

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 734 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.