Апел за помош на 29-годишниот Ѓорѓе Џонов за операција во Турција
Почетна » Новости » Животни стории » Апел за помош на 29-годишниот Ѓорѓе Џонов за операција во Турција

Апел за помош на 29-годишниот Ѓорѓе Џонов за операција во Турција

Македонската јавност се обединува за да му помогне на Ѓорѓе Џонов. 29-годишниот фудбалер има потреба од финансиска поддршка во здравствената борба.

За операција во Турција, нему му се неопходни 100.000 евра, па доколку сте во можност, податоците за донирање се:

Апел за помош Апел за помош

Телефон за донација

А1 143 460

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10485 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.