ВО ЖИВО: Прес на министерот Венко Филипче (17 јуни)
Почетна » Новости » Актуелно » ВО ЖИВО: Прес на министерот Венко Филипче (17 јуни)

ВО ЖИВО: Прес на министерот Венко Филипче (17 јуни)

Министерот за здравство Венко Филипче и директорката на Клиника за инфективни болести и фебрилни состојби д-р Милена Стевановиќ одржуваат прес-конференција за најновите информации за ситуацијата со коронавирусот во нашата држава.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8696 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.