ВО ЖИВО: Прес на министерот Венко Филипче за најновите податоци за коронавирусот
Почетна » Новости » Актуелно » ВО ЖИВО: Прес на министерот Венко Филипче за најновите податоци за коронавирусот

ВО ЖИВО: Прес на министерот Венко Филипче за најновите податоци за коронавирусот

Министерот Венко Филипче ја одржува редовната прес-конференција за да ѝ ги соопшти на јавноста најновите информации за ситуацијата со коронавирусот во нашата држава.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8962 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.