Почетна » Забава

Забава

Остварување на сонот од детството: Баба плаче кога ќе добие изненадување од маријачи за 90-тиот роденден
Баба

Баба се радува кога конечно ќе ѝ се исполни сонот да има маријачи на роденденот.

Месечен хороскоп – МАЈ, 2023
Месечен хороскоп – мај, 2022

Мај ќе биде динамичен микс од забава, комуникативни предизвици, сентиментални моменти и преземање на амбициозни чекори.

 
ВИДЕО: Маж се преправа дека е таен агент и го „брка“ синчето кое не може да престане да се смее
Макс

Слатката игра на татко со малото синче ќе ве насмее. Во видетото тој се преправа дека е таен агент и го „брка“ детенцето...

 
Ќе ви ги насолзи очите: Емотивната реакција на момче кога за првпат го гледа светот во боја со специјални очила
Џуд

Погледнете ја емотивната реакција на момче со слепило на бои кога за првпат ќе го види светот онака како што ние го гледаме со специјални очила.

 
„Не само што се оженив со мајка ти, туку те прифатив за моја ќерка“: Скапоцен момент меѓу зет и малата поќерка
Зет

Свадбен момент меѓу младоженец и неговата мала поќерка растопува срца низ светот. Погледнете видео.

 
Прекрасна идеја: Велигденска декорација од лушпи од јајца која можете да ја направите сами
Велигден

Дознајте како да направите венец од лушпи од јајца за Велигден.

 
ВИДЕО: Слатко детенце со насолзени очи ја прашува мајка си зошто го изела кога била бремена
Дете

Видео од слатко дете кое ја прашува мајка си зошто го изела кога била бремена ќе ве насмее.

 
Децата учат од родителите: Мало девојче ја имитира мајка си и ја „дои“ својата кукла
Девојче

Факт е дека децата се огледуваат на родителите. Пример за тоа е видео...

 
Татко кој беше парализиран си ја исполни желбата да ја одведе ќерка си до олтарот на свадбата
Татко и ќерка

Свадбите се преполни со емотивни моменти. Видео од татко кој ја води ќерка си до олтарот нема да ве остави...

 
Месечен хороскоп – АПРИЛ, 2023
Месечен хороскоп – април, 2021

Април ќе ни ги разубави животите со позитивни промени. Некои од нив ќе бидат очекувани, но други ќе дојдат ненадејно и ќе нè изненадат многу пријатно.

   
Страница 9 од 125

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13333 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.