Забава | 9
Почетна » Забава

Забава

Видео кое ќе ја трогне секоја мајка: Ќе сфатиш дека твоето „ништо“ всушност било сè
Мајка

Емотивно видео испраќа важна порака до новите мајки чија основна задача е да се грижат за нивните бебенца.

Кога таа запеа, ние сите престанавме да дишеме: Девојче од Хрватска го одушеви жирито во „Суперталент“
Елена Брниќ

Девојче од Хрватска ги исправи на нозе присутните во „Суперталент“ и доби златно копче од пејачката Маја Шупут.

 
ВИДЕО: Талентирани дечиња ќе ве одушеват со акробатски настап во воздух
Катја и Никита

Мали гимнастичари од Украина ќе ве одушеват со својот актобатски настап во воздух.

 
Вистинска среќа: Дечиња се забавуваат скокајќи во калливо вирче
Дете

Дечиња, кои не можат да престанат да се смеат додека скокаат во калливо вирче, ќе ви покажат како изгледа вистинската среќа.

 
Месечен хороскоп – ОКТОМВРИ, 2018
Месечен хороскоп – октомври, 2018

Месечен хороскоп за октомври, 2018г.

 
Мама vs. Тато: Разликите меѓу родителите при грижата за децата
Мама vs. Тато

Илустрирано видео на забавен начин ги прикажува разликите помеѓу мајките и татковците во начинот...

 
Импресивно: Илјада музичари заедно ја изведуваат „Smells Like Teen Spirit“ од Нирвана
TUKA_VNESI_ALT_OPIS_ZA_SLIKATA

Илјада музичари истовремено ја изведоа песната „Smells Like Teen Spirit“ од Нирвана и ги одушевија љубителите на рок музиката.

 
ВИДЕО: Кокошка која ги засолнува своите пилиња од дождот накратко го сумира мајчинството
Кокошка

Видео во кое кокошка ги штити под своите крилја од дождот малите пилиња стана светски хит...

 
Ќе ве насмее: Маж со трчање бега откако неговата девојка ќе го фати бидермаерот на свадба
Маж на свадба

Фрлањето на невестинскиот букет е една од најголемите свадбени традиции, а се верува дека онаа девојка...

 
Месечен хороскоп – СЕПТЕМВРИ, 2018
Месечен хороскоп – септември, 2018

Месечен хороскоп за септември, 2018г.

   
Страница 9 од 81

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 1101 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?