Забава | 87
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Девојка од Панама ја пее „Црно и бело“ иако не знае македонски
Стефани Вилс

Евровизиската треска стигна и до Панама. Стефани Вилс од Панама, која има амбиции да се пробие во музичкиот свет...

ВИДЕО: Предлог за брак падна и на скопскиот аеродром
Јавно запросување

Во последно време кај нас зачестија јавните запросувања. Иден младоженец ја побара својата сакана на аеродромот...

 
ВИДЕО: Професори се шегуваат со учениците, танцувајќи зад нив
Шега на професори

Најчесто учениците ја истакнуваат својата креативност преку шеги насочени кон нивните...

 
ВИДЕО: Упорно заљубено детенце стана интернет сензација
Заљубено момче

Тригодишно момче стана интернет сензација со својата упорност. Во видеото, кое за една седмица достигна повеќе...

 
ВИДЕО: 17-годишна девојка и нејзиното куче победија на „Britain’s Got Talent“
Ешли и Падзи

17-годишната девојка успеа да го истренира своето милениче да скока на задните нозе, да трча и танцува за заедно да...

 
ВИДЕО: Најдобрата преработка на хитот „Sexy and I Know It“
Ноа

Хитот „Sexy and I Know It“ од LMFAO доби уникатна преработка, која веднаш стана хит. Младиот музичар...

 
ВИДЕО: Умно куче му го чува велосипедот на својот сопственик
Кучето Ли Ли

Златен ретривер од Кина измамува насмевки со својата слатка навика да му го чува велосипедот на својот...

 
ВИДЕО: Се маскира во крадец за да ја преплаши својата девојка
Џорџ Дауд

За да ги изненадат своите девојки, момците обично им приредуваат пријатни изненадувања. Но, Џорџ Дауд...

 
ВИДЕО: Од бебе до 12-годишно девојче во помалку од 3 минути
Лоти

Често родителите се жалат дека децата растат пребрзо и дека пред да успеат да трепнат, нивните најмили станале...

 
ВИДЕО: Девојче кое заслужува Оскар
Кирстен

Уморно девојче со огромен талент за глума стана сензација на интернет. Во видеото, 3-годишното слатко...

   
Страница 87 од 97

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3754 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.