Забава | 82
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Неверојатно добар мејкап туторијал
Касандра

Касандра е една од многуте девојки кои на YouTube објавуваат мејкап туторијали, но ова е можеби најдоброто...

ВИДЕО: Слепо маче за првпат си игра со топче
Оскар

Запознајте го Оскар, малечко слатко маче кое било родено слепо. Но, благодарение на неговите сопственици...

 
ВИДЕО: Злобното смеење на девојче кое гарантирано ќе ве насмее
Злобно смеење на девојче

Видео кое прикажува злобно смеење на мало девојче стана вистински YouTube хит. Само една недела по објавувањето...

 
ВИДЕО: Лекција од мачка – како да се задевате без да си го добиете?
Мачешка тепачка

Погледнете го интересното видео во кое мачка предизвикува мачешка тепачка со префрлање на својата вина...

 
ВИДЕО: Девојка се онесвестува поради неочекуван предлог за брак
Камерон и Британи

Неочекуваните предлози за брак секогаш се интересни, но понекогаш предизвикуваат уште понеочекувани реакции...

 
ВИДЕО: Трогателна реклама која ќе ве замисли
Фабијан

Швајцарската организација „Pro Infirmis“, која им помага на лицата со посебни потреби, создаде трогателно...

 
ВИДЕО: Пингвин стана криминалец за да импресионира женка
Пингвин криминалец

Пингвин стана интернет сензација откако беше фатен на камера како краде камења од својот сосед пингвин...

 
ВИДЕО: Флешмоб предлог за брак во Дизниленд
Џамин и Валери

Посетата на Дизниленд е забавна авантура, но за Џамин и Валери е доживување на коешто ќе се сеќаваат...

 
ВИДЕО: Еволуција на женските фризури во 4 минути
Еволуција на фризурите

Имате 4 минути слободно време? Погледнете како се менувал изгледот на жената од пештерско време до денес.

 
ВИДЕО: Насмевки :)
Самјли

Ова позитивно видео е составено од она што го кажува и самиот наслов – насмевки. Целосно е направено...

   
Страница 82 од 89

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8926 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.