Забава | 81
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Мачка нокаутира куче
Маче и куче

Мачките и кучињата отсекогаш биле во војна. Ова куче се обиде да го промени тоа умилкувајќи ѝ се на мачка која...

ВИДЕО: Исцрпна бебешка дискусија
Бебиња

Две малечки близначиња исцрпно дискутираат, но тешко е да се каже на која тема, затоа што зборуваат на „бебешки“ јазик...

 
ВИДЕО: „Заразно“ бебешко смеење
Бебе

Ако денес сè уште не сте се насмеале од душа, погледнете го малото бебенце кое се смее „заразно“.

 
ВИДЕО: Сладолед или спиење? И двете!
Девојче со сладолед

Сладолед или спиење? За секое мало дете изборот е очигледен – сладолед. Некои не би се откажале од сладоледот...

 
ВИДЕО: Неверојатен предлог за брак стана огромен интернет хит
Дан Рајт Џуниор

Романтичен предлог за брак стана огромен хит на интернет, иако двајцата херои во приказната воопшто не се...

 
ВИДЕО: Транссексуалец ја изненади публиката на „Тајланд има талент“
Нантита Кумпирамон

Транссексуалец од Тајланд ја воодушеви публиката на шоуто „Тајланд има талент“ откако на средината на својата...

 
ВИДЕО: Бебе се плаши кога неговата мајка си го дува носот
Емерсон

Видеото со малиот Емерсон, кој во еден момент е преплашен од звукот што го прави неговата мајка додека си го дува...

 
Топ 10 на Фемина за 2010
Топ 10 на Фемина за 2010

Најчитаните, најсподелуваните и најкоментираните статии и новости на Фемина за 2010г.

 
Вафли-манија
Вафли манија

Правете вафли и сладоледи, поминете ги 10-те нивоа и заработете колку што можете повеќе пари.

 
Како да ја зачувате вашата приватност на Facebook?
Facebook приватност

За да спречите некоја непожелна личност да дојде до ваши лични податоци, ќе треба да ги засукате ракавите...

   
Страница 81 од 84

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 2701 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?