Забава | 79
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Неуспешен предлог за брак на кошаркарски натпревар
Неуспешен предлог за брак

Кошаркарски ентузијасти на натпревар во Лос Анџелес останаа шокирани кога предлог за брак доби неочекуван...

Топ 10 на Фемина за 2011
Топ 10 на Фемина за 2011

Најчитаните, најсподелуваните и најкоментираните статии и новости на Фемина за 2011г.

 
ВИДЕО: Подмолна мачка
Подмолна мачка

Едно од видеата кои моментално предизвикуваат најмногу насмевки онлајн е видеото со мачка која намерно турка помало...

 
Нова Година

Сите работи што ќе ви помогнат да се подготвите за дочекот на Нова Година, на едно место.

 
Најгледаните видеа со животни на YouTube за 2011
Мачка и маче

Животните и бебињата докажано привлекуваат најголемо внимание и нивните интересни реакции секогаш...

 
Растенија против зомбија
Растенија против зомбија

Садете растенија во вашиот двор и одбранете се од упорните зомбија чија цел е да влезат во вашата куќа.

 
ВИДЕО: Танцувањето на шипка не е само за стриптизерки (доказ)
Џенин Батерфлај

Танцувањето на шипка често се поврзува со стриптизерки, но тоа прераснува во вистински спорт. Многу жени...

 
ВИДЕО: Како реагираат децата на лоши подароци?
Љубезно девојче

Познатиот американски комичар и телевизиски водител Џими Кимел испрати барање до родителите да им дадат...

 
ВИДЕО: Неверојатно добар мејкап туторијал
Касандра

Касандра е една од многуте девојки кои на YouTube објавуваат мејкап туторијали, но ова е можеби најдоброто...

 
ВИДЕО: Слепо маче за првпат си игра со топче
Оскар

Запознајте го Оскар, малечко слатко маче кое било родено слепо. Но, благодарение на неговите сопственици...

   
Страница 79 од 86

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6740 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“