Забава | 74
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: 2-годишно девојче со најслатката изведба на „Someone Like You“
Макена

Малата Макена измамува насмевки со дефинитивно најслатката изведба на мега-хитот на Адел, „Someone...

ВИДЕО: Еве зошто мајките не треба да играат фудбал со своите деца
Мајка и син играат фудбал

Ова видео е силен аргумент зошто е подобро играњето фудбал со децата мајките да им го препуштат на татковците.

 
Хороскопските знаци и бакнувањето
Бакнувањето според хороскопот

Сакате вистински жежок и страстен или филмски и романтичен бакнеж? Дознајте како се бакнуваат...

 
ВИДЕО: Од зачнување до раѓање во 90 креативни секунди
Семејството Амаја

Млад пар создаде прекрасен подарок за својата ќеркичка. Мајката и таткото на креативен начин ја снимиле...

 
ВИДЕО: Талентирано куче свири на пијано и пее
Кучето Пету

Кучето Пету стана интернет хит поради своите музички таленти – пеење и свирење на пијано.

 
ВИДЕО: Едногодишно дете е одличен тапанар
Едногодишен тапанар

Во видео кое пред неколку дена се појави на YouTube, едногодишно дете го покажува својот талент...

 
ВИДЕО: Тимска работа – птица нахрани куче
Пиле и маче

Често слушаме за несекојдневни пријателства меѓу животни од различен вид. Во еден видео-доказ за такво...

 
ВИДЕО: Љубезно маче бара да се гали
Мило маче

Љубезно слатко маче бара малку внимание од својата сопственичка. Очите му велат: „Извини, те молам погали ме...

 
ВИДЕО: Ова ли се најсмешните видеа на YouTube? Google вели „Да“!
Смешни видеа

Кога станува збор за хуморот, секој има различен вкус. Она што на некого му е супер смешно, на друг му е...

 
ВИДЕО: Романтичен предлог за брак на плоштадот во Скопје
Александар и ЕМи

Романтичарот Александар ја побара раката на својата девојка Еми на Плоштадот Македонија во Скопје. Додека...

   
Страница 74 од 83

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18300 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?