Забава | 7
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Талентирани дечиња ќе ве одушеват со акробатски настап во воздух
Катја и Никита

Мали гимнастичари од Украина ќе ве одушеват со својот актобатски настап во воздух.

Вистинска среќа: Дечиња се забавуваат скокајќи во калливо вирче
Дете

Дечиња, кои не можат да престанат да се смеат додека скокаат во калливо вирче, ќе ви покажат како изгледа вистинската среќа.

 
Месечен хороскоп – ОКТОМВРИ, 2018
Месечен хороскоп – октомври, 2018

Месечен хороскоп за октомври, 2018г.

 
Мама vs. Тато: Разликите меѓу родителите при грижата за децата
Мама vs. Тато

Илустрирано видео на забавен начин ги прикажува разликите помеѓу мајките и татковците во начинот...

 
Импресивно: Илјада музичари заедно ја изведуваат „Smells Like Teen Spirit“ од Нирвана
TUKA_VNESI_ALT_OPIS_ZA_SLIKATA

Илјада музичари истовремено ја изведоа песната „Smells Like Teen Spirit“ од Нирвана и ги одушевија љубителите на рок музиката.

 
ВИДЕО: Кокошка која ги засолнува своите пилиња од дождот накратко го сумира мајчинството
Кокошка

Видео во кое кокошка ги штити под своите крилја од дождот малите пилиња стана светски хит...

 
Ќе ве насмее: Маж со трчање бега откако неговата девојка ќе го фати бидермаерот на свадба
Маж на свадба

Фрлањето на невестинскиот букет е една од најголемите свадбени традиции, а се верува дека онаа девојка...

 
Месечен хороскоп – СЕПТЕМВРИ, 2018
Месечен хороскоп – септември, 2018

Месечен хороскоп за септември, 2018г.

 
Неодоливо видео: Мало детенце „нападнато“ од седум слатки кученца
Дете со кучиња

Погледнете видео во кое детенце е совладано на земја во неодолив напад од седум кученца.

 
ВИДЕО: Умно куче извлекува девојче од море кога ќе си помисли дека се дави
Куче спасува девојче

Видео од куче кое се обидува да спаси мало девојче кога ќе помисли дека се дави во морето го обиколува светот...

   
Страница 7 од 79

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5619 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.