Забава | 4
Почетна » Забава

Забава

Детски разговор кој разнежува: 3-годишни близначиња се гушкаат и смируваат по кавга
Браќа

Братчиња ќе ви го растопат срцето со слаткиот детски разговор по нивна кавга.

Месечен хороскоп – ЈАНУАРИ, 2021
Месечен хороскоп – јануари, 2021

Месечен хороскоп за јануари, 2021г.

 
Со спектакуларни огномети во Сиднеј и Окленд започна 2021 година во Австралија и Нов Зеланд
Огномет

Австралија и Нов Зеланд со големи огномети ја дочекаа 2021 година.

 
Како од научна фантастика: Роботи танцуваат во импресивно хит видео
Роботи

Танцот на роботите кои ги развива Boston Dynamics стана вирален хит. Координираното танцување...

 
ВИДЕО: Флеш моб предлог за брак на плоштад во Италија
Предлог за брак

Забавен предлог за брак на плоштад во Италија ги расположи случајните минувачи.

 
Среќа: Слепо девојче се радува кога на Божиќ ќе ги добие книгите за Хари Потер со Брајово писмо
Емри

Видео од слепо девојче кое се радува со божиќниот подарок ќе ви го стопли срцето.

 
ГОДИШЕН хороскоп 2021
Годишен хороскоп 2021

Годишен хороскоп за 2021г.

 
Направете сами: Трик за да им дадете керамички изглед на старите шарени вазни и украси
Вазни

Не ги фрлајте старите вазни и украси кои повеќе не ви се допаѓаат поради одредена шара. Блогерката...

 
Позитивно видео: Насмеано девојче секој ден со прегратка го пречекува братчето по училиште
Сестра и брат

Позитивните видеа кои кружат на интернет секојдневно ни мамат насмевки...

 
Најубавиот подарок: Радосна реакција на браќа кога дознаваат дека желбата да добијат сестричка ќе им се исполни
Мајкл и Џејкоб

Позитивно видео во кое двајца браќа дознаваат дека ќе имаат сестричка ќе ве расположи.

   
Страница 4 од 95

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6658 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.