Почетна » Забава

Забава

Ќе ви ги насолзи очите: Емотивната реакција на момче кога за првпат го гледа светот во боја со специјални очила
Џуд

Погледнете ја емотивната реакција на момче со слепило на бои кога за првпат ќе го види светот онака како што ние го гледаме со специјални очила.

„Не само што се оженив со мајка ти, туку те прифатив за моја ќерка“: Скапоцен момент меѓу зет и малата поќерка
Зет

Свадбен момент меѓу младоженец и неговата мала поќерка растопува срца низ светот. Погледнете видео.

 
Прекрасна идеја: Велигденска декорација од лушпи од јајца која можете да ја направите сами
Велигден

Дознајте како да направите венец од лушпи од јајца за Велигден.

 
ВИДЕО: Слатко детенце со насолзени очи ја прашува мајка си зошто го изела кога била бремена
Дете

Видео од слатко дете кое ја прашува мајка си зошто го изела кога била бремена ќе ве насмее.

 
Децата учат од родителите: Мало девојче ја имитира мајка си и ја „дои“ својата кукла
Девојче

Факт е дека децата се огледуваат на родителите. Пример за тоа е видео...

 
Татко кој беше парализиран си ја исполни желбата да ја одведе ќерка си до олтарот на свадбата
Татко и ќерка

Свадбите се преполни со емотивни моменти. Видео од татко кој ја води ќерка си до олтарот нема да ве остави...

 
Месечен хороскоп – АПРИЛ, 2023
Месечен хороскоп – април, 2021

Април ќе ни ги разубави животите со позитивни промени. Некои од нив ќе бидат очекувани, но други ќе дојдат ненадејно и ќе нè изненадат многу пријатно.

 
ВИДЕО: Млад вујко дознава дека новородениот внук го доби неговото име
Хајден

Видео од млад вујко, кој дознава дека неговиот внук од сестра го доби неговото име, ќе ве разнежни.

 
Бесценето: Момче му подарува на татко си кошула која само ја направило на час по шиење
Сем

Погледнете слатко видео во кое 9-годишно дете му подарува на татко си кошула која ја направило на час по шиење.

 
ВИДЕО: Невеста се искрадува од свадбата за да се пресоблече во венчаницата на баба ѝ и да ја изненади
Лаура

Невеста ја изненади баба си тајн о облекувајќи ја нејзината венчаница на свадбата.

   
Страница 4 од 119

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3456 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.