Забава | 3
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Флеш моб предлог за брак на плоштад во Италија
Предлог за брак

Забавен предлог за брак на плоштад во Италија ги расположи случајните минувачи.

Среќа: Слепо девојче се радува кога на Божиќ ќе ги добие книгите за Хари Потер со Брајово писмо
Емри

Видео од слепо девојче кое се радува со божиќниот подарок ќе ви го стопли срцето.

 
ГОДИШЕН хороскоп 2021
Годишен хороскоп 2021

Годишен хороскоп за 2021г.

 
Направете сами: Трик за да им дадете керамички изглед на старите шарени вазни и украси
Вазни

Не ги фрлајте старите вазни и украси кои повеќе не ви се допаѓаат поради одредена шара. Блогерката...

 
Позитивно видео: Насмеано девојче секој ден со прегратка го пречекува братчето по училиште
Сестра и брат

Позитивните видеа кои кружат на интернет секојдневно ни мамат насмевки...

 
Најубавиот подарок: Радосна реакција на браќа кога дознаваат дека желбата да добијат сестричка ќе им се исполни
Мајкл и Џејкоб

Позитивно видео во кое двајца браќа дознаваат дека ќе имаат сестричка ќе ве расположи.

 
Најсреќните денови во 2021 година според хороскопот за секој знак
Знаци од хороскоп

Нетрпеливо ги одбројуваме последните денови од годината која едвај чекаме да заврши и со оптимизам и позитивност гледаме...

 
Неизмерна среќа: Реакцијата на момче со Даунов синдром кога брат му ќе го покани да му биде кум на свадбата
Крис

Среќната реакција на момче со Даунов синдром кога брат му ќе го покани да му биде кум ќе ви го разубави денот.

 
Интересни идеи: Како празнично да ја декорирате влезната врата?
Празнични декорации

Украсете ја вашата влезна врата инспирирајќи се од некоја од овие интересни идеи.

 
Декорирајте со своите деца: Креативни идеи за слатки новогодишни украси
новогодишни украси

Активирајте ги и децата во празничното декорирање на одмот. Разбудете им ја креативноста и дозволете...

   
Страница 3 од 93

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 701 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.