Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Флешмоб предлог за брак во Дизниленд
Џамин и Валери

Посетата на Дизниленд е забавна авантура, но за Џамин и Валери е доживување на коешто ќе се сеќаваат...

ВИДЕО: Еволуција на женските фризури во 4 минути
Еволуција на фризурите

Имате 4 минути слободно време? Погледнете како се менувал изгледот на жената од пештерско време до денес.

 
ВИДЕО: Насмевки :)
Самјли

Ова позитивно видео е составено од она што го кажува и самиот наслов – насмевки. Целосно е направено...

 
ВИДЕО: Бас фризура со помош на 40.000 вати
Бас Фризура

Жените сонуваат за поголем волумен на косата, но ретки се оние кои би ја пробале „бас-техниката“ за бујна коса...

 
ВИДЕО: Детска караница – „Ќе се oмажам за тебе!“... „Неееееее“
Детска караница

Мажите се плашат од обврзување уште од мали нозе, а ова видео е најдобар доказ за тоа. Во видеото кое стана...

 
ВИДЕО: Слатко, среќно и поспано мало девојче
Слатко бебе

Ова супер неодоливо девојче не може да го победи заморот и дремнува неколку пати, а по секоја мини дремка...

 
ВИДЕО: Луд предлог за брак – маж паѓа од зграда
Маж паѓа од зграда

Застанувањето на работ на висока зграда никогаш не е паметна идеја, бидејќи лесно може нешто да тргне...

 
Индијански хороскоп
Индијански хороскоп

Научете кое животно е ваш тотем: гуска, видра, волк, сокол, дабар, елен, клукајдрвец, лосос, мечка, гавран, змија или був.

 
ВИДЕО: 365 слоја шминка нанесени наеднаш
365 слоја шминка на Ханелор Кнутс

Уметничкото дуо Лернет и Сандер со своето ново видео им покажа на жените како би изгледало кога би нанеле...

 
ВИДЕО: Бебе свири на усна хармоника
Бебе свири на усна хармоника

Малите деца се поснаодливи од возрасните. Велат, ако некогаш се најдеш во ситуација да не знаеш како се...

   
Страница 119 од 125

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14379 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.