Разубавете ја празничната трпеза: Идеи за виткање на салфети
Почетна » Забава » Слободно време » Разубавете ја празничната трпеза: Идеи за виткање на салфети

Разубавете ја празничната трпеза: Идеи за виткање на салфети

Започнува сезоната на празничните семејни и пријателски собири и секој посакува да ја разубави својата трпеза со впечатливи декорации.

Погледнете видео со идеи и туторијали за виткање на салфетите:

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6162 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.