Разубавете ја празничната трпеза: Идеи за виткање на салфети
Почетна » Забава » Слободно време » Разубавете ја празничната трпеза: Идеи за виткање на салфети

Разубавете ја празничната трпеза: Идеи за виткање на салфети

Започнува сезоната на празничните семејни и пријателски собири и секој посакува да ја разубави својата трпеза со впечатливи декорации.

Погледнете видео со идеи и туторијали за виткање на салфетите:

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 10188 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?