Лесно и евтино: Новогодишни лампиони од тестенини
Почетна » Забава » Слободно време » Лесно и евтино: Новогодишни лампиони од тестенини

Лесно и евтино: Новогодишни лампиони од тестенини

Започна празничното украсување и декорирање во домовите. Во продолжение погледнете идеи како да направите лампиони од тестенини, без да трошите мало богатство.

Разбудете ја креативноста и поканете ја новогодишната и божиќната магија во вашиот топол дом:

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6162 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.