Занимација за најмалите: Направете зајачки уши од хартија заедно со вашите деца
Почетна » Забава » Слободно време » Занимација за најмалите: Направете зајачки уши од хартија заедно со вашите деца

Занимација за најмалите: Направете зајачки уши од хартија заедно со вашите деца

Се ближи Велигден, па додека вие го декорирате домот со најразлични украси, најдете им занимација и на вашите деца.

Во продолжение погледнете идеи за изработка на зајачки уши од хартија на кои вашите деца несомнено ќе се радуваат.

Зајачки уши од хартија

Постапка:

Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија

Идеи:

Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија

ВИДЕО

Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија Зајачки уши од хартија

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5978 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“