ВИДЕО: Креативни и интересни начини како да ги врзете врвките на патиките
Почетна » Забава » Слободно време » ВИДЕО: Креативни и интересни начини како да ги врзете врвките на патиките

ВИДЕО: Креативни и интересни начини како да ги врзете врвките на патиките

Не ви се допаѓа монотониот изглед на вашите патики? Сакате да пронајдете уникатни начини како да ги вклопите патиките во вашите модерни стајлинзи?

Направете го тоа со помош на врвките. Потребно е само да ја изберете соодветната боја и да ги врзете на забавен начин кој ќе привлекува внимание. Еве како:

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.