ВИДЕО: Креативни и интересни начини како да ги врзете врвките на патиките
Почетна » Забава » Слободно време » ВИДЕО: Креативни и интересни начини како да ги врзете врвките на патиките

ВИДЕО: Креативни и интересни начини како да ги врзете врвките на патиките

Не ви се допаѓа монотониот изглед на вашите патики? Сакате да пронајдете уникатни начини како да ги вклопите патиките во вашите модерни стајлинзи?

Направете го тоа со помош на врвките. Потребно е само да ја изберете соодветната боја и да ги врзете на забавен начин кој ќе привлекува внимание. Еве како:

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3315 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?