Фати ја бонбоната – божиќно издание
Почетна » Забава » Игри » Фати ја бонбоната – божиќно издание

Фати ја бонбоната – божиќно издание

Фати ја бонбоната

Упатство

Ваша цел е да ја изедете примамливата црвена бонбона. Користете го глувчето за да ја движите метата и кликнете за да го издолжите вашето пипало.

Умно користете ги ѕидовите, таваните, жиците, подот и другите објекти за да се движите низ нивоата.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1532 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.