Фати ја бонбоната – божиќно издание
Почетна » Забава » Игри » Фати ја бонбоната – божиќно издание

Фати ја бонбоната – божиќно издание

Фати ја бонбоната

Упатство

Ваша цел е да ја изедете примамливата црвена бонбона. Користете го глувчето за да ја движите метата и кликнете за да го издолжите вашето пипало.

Умно користете ги ѕидовите, таваните, жиците, подот и другите објекти за да се движите низ нивоата.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9519 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?