Паркинг!
Почетна » Забава » Игри » Паркинг!

Паркинг!


Игра - Паркинг

Користете ги стрелките на тастатурата за да го паркирате автомобилот на определеното место. Притиснете SPACE кога ќе се наместите.

Признание

Вашата уредничка успеа да стигне до шестото ниво. По неколкуте неуспешни обиди, нервите не ѝ издржаа за да продолжи со играта.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4940 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?