Ловец на пуфкасти топчиња
Почетна » Забава » Игри » Ловец на пуфкасти топчиња

Ловец на пуфкасти топчиња

Игра - Ловец на пуфкасти топчиња

Сините пуфкасти топчиња се кријат во дрвјата. Ваша задача е да ги уловите во кутиите користејќи ги четирите помагала кои ги имате на располагање.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?