Лили хоп
Почетна » Забава » Игри » Лили хоп

Лили хоп

Игра - Лили поп

Поминете со пилето преку сите патеки. Притоа можете да преминете преку една патека само еднаш.

Иако навидум изгледа едноставна, играта станува прилично комплицирана во повисоките нивоа.

Совет

Најважниот потег е изборот на првото ливче.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?