Лили хоп
Почетна » Забава » Игри » Лили хоп

Лили хоп

Игра - Лили поп

Поминете со пилето преку сите патеки. Притоа можете да преминете преку една патека само еднаш.

Иако навидум изгледа едноставна, играта станува прилично комплицирана во повисоките нивоа.

Совет

Најважниот потег е изборот на првото ливче.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8925 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.