Касни-порасни
Почетна » Забава » Игри » Касни-порасни

Касни-порасни

Рипче

Упатство

Користете ги стрелките на тастатурата за да се движите. Јадете ги рипчињата кои се помали од вас, а пазете се од поголемите.

Со секое изедено рипче станувате поголеми и со тоа се искачувате нагоре во синџирот на исхрана.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1532 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.