Гол мајстор(ка)
Почетна » Забава » Игри » Гол мајстор(ка)

Гол мајстор(ка)

Игра - Фудбал за женски

Користете ги стрелките за да нишаните. Шутирајте со SPACE, но внимавајте на прецизноста.

P.S. Ние играме со Ненси. :)

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6485 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.