Гол мајстор(ка)
Почетна » Забава » Игри » Гол мајстор(ка)

Гол мајстор(ка)

Игра - Фудбал за женски

Користете ги стрелките за да нишаните. Шутирајте со SPACE, но внимавајте на прецизноста.

P.S. Ние играме со Ненси. :)

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18477 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?