Вафли-манија
Почетна » Забава » Игри » Вафли-манија

Вафли-манија

Вафли-манија

Упатство

Користете го глувчето за да ги исполнувате нарачките на клиентите. Ако сте доволно вешти и брзи во кликањето, можете предвреме да зададете повеќе „наредби“ и тие ќе бидат исполнети по истиот редослед.

Ако погрешите при исполнувањето на нарачката, фрлете го направеното јадење в ѓубре (TRASH).

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1529 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.