Вафли-манија
Почетна » Забава » Игри » Вафли-манија

Вафли-манија

Вафли-манија

Упатство

Користете го глувчето за да ги исполнувате нарачките на клиентите. Ако сте доволно вешти и брзи во кликањето, можете предвреме да зададете повеќе „наредби“ и тие ќе бидат исполнети по истиот редослед.

Ако погрешите при исполнувањето на нарачката, фрлете го направеното јадење в ѓубре (TRASH).

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9509 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?