4-годишно девојче ја шминка мајка си, повешто е од повеќето жени
Почетна » Забава » Видео » 4-годишно девојче ја шминка мајка си, повешто е од повеќето жени

4-годишно девојче ја шминка мајка си, повешто е од повеќето жени

Малата Кејси несомнено го има наследено талентот за шминкање на мајка си.

4-годишното девојче честопати се појавува во видеата на мајка си Шаб, која е професионална шминкерка. Кејси со леснотија и умешност ја шминка Шаб, а на нејзините вештини можат да ѝ позавидат и многу возрасни личности.

Во коментарите, Кејси добива бројни пофалби.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6791 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.