Ќе ве расположат: Папагали „разговараат како луѓе“ во слатко видео
Почетна » Забава » Видео » Ќе ве расположат: Папагали „разговараат како луѓе“ во слатко видео

Ќе ве расположат: Папагали „разговараат како луѓе“ во слатко видео

Папагалчиња станаа хит на интернет откако беа снимени додека „разговараа“ и си се „додворуваа“. Во еден момент, тие се прегрнуваат и испуштаат звуци како да се бакнуваат.

Погледнете го неодоливото видео:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8545 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.