Ќе ве разнежи: Реакцијата на куче кога првпат ќе го сретне сопственикот по хоспитализацијата со КОВИД-19
Почетна » Забава » Видео » Ќе ве разнежи: Реакцијата на куче кога првпат ќе го сретне сопственикот по хоспитализацијата со КОВИД-19

Ќе ве разнежи: Реакцијата на куче кога првпат ќе го сретне сопственикот по хоспитализацијата со КОВИД-19

Кучињата не умеат да ја скријат радоста која ја чувствуваат, а понекогаш не можат ниту луѓето.

Видео од моментот кога маж ќе се обедини со својот крзнен миленик по хоспитализацијата поради КОВИД-19 растопува срца низ светот. И двајцата се пресреќни што повторно се заедно.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1145 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.