Ќе ве насмее: Преслатко бебенце се врти во круг имитирајќи ја својата играчка
Почетна » Забава » Видео » Ќе ве насмее: Преслатко бебенце се врти во круг имитирајќи ја својата играчка

Ќе ве насмее: Преслатко бебенце се врти во круг имитирајќи ја својата играчка

Бебињата обожаваат да го копираат она што го гледаат.

Видео од бебенце кое се врти во круг, имитирајќи ја омилената играчка ќе ви го разубави денот.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6796 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“