Ќе ве насмее: Преслатко бебенце се врти во круг имитирајќи ја својата играчка
Почетна » Забава » Видео » Ќе ве насмее: Преслатко бебенце се врти во круг имитирајќи ја својата играчка

Ќе ве насмее: Преслатко бебенце се врти во круг имитирајќи ја својата играчка

Бебињата обожаваат да го копираат она што го гледаат.

Видео од бебенце кое се врти во круг, имитирајќи ја омилената играчка ќе ви го разубави денот.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2539 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.