Ќе ве насмее: Маж со трчање бега откако неговата девојка ќе го фати бидермаерот на свадба
Почетна » Забава » Видео » Ќе ве насмее: Маж со трчање бега откако неговата девојка ќе го фати бидермаерот на свадба

Ќе ве насмее: Маж со трчање бега откако неговата девојка ќе го фати бидермаерот на свадба

Фрлањето на невестинскиот букет е една од најголемите свадбени традиции, а се верува дека онаа девојка која ќе го фати, ќе биде следна невеста.

Видео, во кое маж со трчање бега од свадба откако неговата сакана ќе го фати бидермаерот, го обиколува светот. Погледнете го смешниот момент:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?