Ќе ве насмеат: Реакциите на деца кога првпат ги гледаат новородените братчиња и сестрички
Почетна » Забава » Видео » Ќе ве насмеат: Реакциите на деца кога првпат ги гледаат новородените братчиња и сестрички

Ќе ве насмеат: Реакциите на деца кога првпат ги гледаат новородените братчиња и сестрички

Компилација од снимки во кои дечиња првпат се сретнуваат со своите новородени братчиња и сестрички ќе ве насмее.

Во видеата, децата реагираат на начин кој нивните родители дефинитивно не можеле да го предвидат:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10520 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.