Ќе ве насмеат: Бебиња кои не сакаат да допираат трева
Почетна » Забава » Видео » Ќе ве насмеат: Бебиња кои не сакаат да допираат трева

Ќе ве насмеат: Бебиња кои не сакаат да допираат трева

Бебиња, кои не се љубители на трева, ќе ве расположат.

Погледнете ја компилацијата од слатките реакции на бебиња кои не сакаат да имаат никаков контакт со тревата:

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6998 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.