Ќе ве насмеат: Бебиња кои не сакаат да допираат трева
Почетна » Забава » Видео » Ќе ве насмеат: Бебиња кои не сакаат да допираат трева

Ќе ве насмеат: Бебиња кои не сакаат да допираат трева

Бебиња, кои не се љубители на трева, ќе ве расположат.

Погледнете ја компилацијата од слатките реакции на бебиња кои не сакаат да имаат никаков контакт со тревата:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6136 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.