„Јас имам бебе“: Грижливо братче ја тапка новородената сестричка за да подригне
Почетна » Забава » Видео » „Јас имам бебе“: Грижливо братче ја тапка новородената сестричка за да подригне

„Јас имам бебе“: Грижливо братче ја тапка новородената сестричка за да подригне

Видео од грижливо братче, кое нежно ја тапка новородената сестичка по грпчето за да подригне, несомнено ќе ви го разубави денот.

„Јас имам бебе. Понекогаш не сакам да ја подригнам, сакам само да ја држам“ – вели слаткото момче во видеозаписот.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3584 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.