Хит на Балканот: 82-годишен Хрват со легендарна препорака за здравјето ќе ве расположи
Почетна » Забава » Видео » Хит на Балканот: 82-годишен Хрват со легендарна препорака за здравјето ќе ве расположи

Хит на Балканот: 82-годишен Хрват со легендарна препорака за здравјето ќе ве расположи

Пензионер стана хит на Балканот откако со страст одговори пред камери на прашање за сезонскиот грип. Пораката на 82-годишниот Тони е легендарна.

„Не постои грип, злато мое. 82 години, никогаш болен, никогаш не сум одел на доктор. Срамота, пензионерите го уништија здравството. Ме боли рака, ме боли нога, сè ме боли... Вежбај, п**** ** ********“ – вели тој и додава дека вежба по 3 часа дневно.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6136 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.