„Фала мама“: Слатко момче ѝ се заблагодарува на мајка си секојпат кога ќе му даде храна
Почетна » Забава » Видео » „Фала мама“: Слатко момче ѝ се заблагодарува на мајка си секојпат кога ќе му даде храна

„Фала мама“: Слатко момче ѝ се заблагодарува на мајка си секојпат кога ќе му даде храна

Видео од 2-годишното дете нема да сакате да престанете да го гледате во текот на целиот ден.

Додека многу деца одбиваат да јадат и родителите се борат за да ги нахранат, ова слатко момче ѝ се заблагодарува на мајка си секојпат кога таа му дава храна во чинија.

@greyandmama

this life, this boy, on repeat, forever. ##happymothersday ##foodie ##fyp ##foryou ##foryoupage ##thankyou ##toddler ##toddlerlife ##happy ##family ##blessed

riginal sound - greyandmama

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6808 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“