„Фала мама“: Слатко момче ѝ се заблагодарува на мајка си секојпат кога ќе му даде храна
Почетна » Забава » Видео » „Фала мама“: Слатко момче ѝ се заблагодарува на мајка си секојпат кога ќе му даде храна

„Фала мама“: Слатко момче ѝ се заблагодарува на мајка си секојпат кога ќе му даде храна

Видео од 2-годишното дете нема да сакате да престанете да го гледате во текот на целиот ден.

Додека многу деца одбиваат да јадат и родителите се борат за да ги нахранат, ова слатко момче ѝ се заблагодарува на мајка си секојпат кога таа му дава храна во чинија.

@greyandmama

this life, this boy, on repeat, forever. ##happymothersday ##foodie ##fyp ##foryou ##foryoupage ##thankyou ##toddler ##toddlerlife ##happy ##family ##blessed

riginal sound - greyandmama

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 5081 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.