„Те сакам, тато“: Момче плаче од среќа кога татко му ќе ја запроси мајка му пред целото семејство
Почетна » Забава » Видео » „Те сакам, тато“: Момче плаче од среќа кога татко му ќе ја запроси мајка му пред целото семејство

„Те сакам, тато“: Момче плаче од среќа кога татко му ќе ја запроси мајка му пред целото семејство

Искрено момче од срце се радува кога татко му ќе клекне на колено пред целото семејство и ќе ѝ предложи брак на мајка му.

Солзи радосници извираат од очите на малиот Даниел кој го прегрнува татко си и му вели „Те сакам, тато“.

Мајката најпрво не може да поверува што се случува, а потоа и таа скока од радост.

Погледнете го видеото:

@dannybballz

##weddingproposal ##kidsoftiktok ##bestmoments ##tearjearker @kellyclarksonshow @thedrewbarrymoreshow @insideedition

♬ Marry Me - Train

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.