Почетна » Забава » Видео » Танц кој го разнежни Балканот: Татковци од Подгорица танцуваат со нивните ќеркички на песната „Принцеза“

Танц кој го разнежни Балканот: Татковци од Подгорица танцуваат со нивните ќеркички на песната „Принцеза“

Пресладок танц на татковци и ќерки го разнежни Балканот.

Во видеото, кое стана хит на социјалните мрежи, девојчиња од градинката „Љубица Поповиќ“ од Подгорица облечени во розови фустанчиња танцуваат на сцената. Малку подоцна, на малите принцези им се придружуваат нивните татковци и сите заедно танцуваат на песната „Принцеза“.

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13340 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.