Стоплува срца: Близначиња се држат за рака веднаш по раѓањето
Почетна » Забава » Видео » Стоплува срца: Близначиња се држат за рака веднаш по раѓањето

Стоплува срца: Близначиња се држат за рака веднаш по раѓањето

Близнаците имаат специјална поврзаност, која очигледно започнува уште во утробата. Преслатко видео во кое новородени близначки се држат за рака е доказ за таа посебна врска.

Откако докторот ќе ги постави малите бебенца на градите на мајката, едното посегнува за да ја фати раката на другото.

Видеото беше споделено минатата година, но сега наидува на нов бран на популарност.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18243 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?